Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 162 cm |
| Puno poprsje | 85 cm |
| Ispod poprsja | 66 cm |
| Struk | 63 cm |
| Kukovi | 101 cm |
| Širina ramena | 35 cm |
| Duljina ruke | 70 cm |
| Inseam Length | 73 cm |
| Dužina stopala | 23 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 15 cm |
| Oralna dubina | 18 cm |
| Weight | 29 kg |



























Recenzije
Još nema recenzija.