Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 162 cm |
| Polno prsi | 85 cm |
| Pod oprsjem | 66 cm |
| Pas | 63 cm |
| Boki | 101 cm |
| Širina ramen | 35 cm |
| Dolžina roke | 70 cm |
| Inseam Length | 73 cm |
| Dolžina stopala | 23 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 15 cm |
| Ustna globina | 18 cm |
| Weight | 29 kg |



























Ocene
Ni še nobene ocene.