Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 78 cm |
| Rindade all | 68 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 99 cm |
| Käe pikkus | 52 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 38 kg |




























Arvustused
Ülevaateid veel pole.