Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 162 cm |
| Bryst | 78 cm |
| Under brystet | 68 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 99 cm |
| Armlængde | 52 cm |
| Skulder bredde | 30 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 38 kg |




























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.