Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 162 cm |
| Sânul | 78 cm |
| Sub sân | 68 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 99 cm |
| Lungimea brațului | 52 cm |
| Latimea umerilor | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 38 kg |




























Recenzii
Nu există recenzii încă.