Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 162cm |
| Borst | 78cm |
| Onder Borst | 68cm |
| Taille | 63cm |
| Heup | 99cm |
| Arm lengte | 52cm |
| Schouder breedte | 30cm |
| Been lengte | 87cm |
| Voeten Maat | 22cm |
| Orale diepte (alleen zachte kop) | 12cm |
| Vaginale diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |
| Netto gewicht | 38kg |




























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.