Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 162см |
| Гърди | 78см |
| Под гърдите | 68см |
| талия | 63см |
| Хип | 99см |
| На една ръка разстояние | 52 см |
| Ширина на раменете | 30см |
| Дължина на крака | 87см |
| Размер на краката | 22 см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |
| Нето тегло | 38 кг |




























Отзиви
Все още няма отзиви.