Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 162 cm |
| Grudi | 78 cm |
| Ispod grudi | 68 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 99 cm |
| Duljina ruke | 52 cm |
| Širina ramena | 30 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 38 kg |




























Recenzije
Još nema recenzija.