Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 169 cm |
| Rind | 80 cm |
| Rindade all | 67 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 90 cm |
| Käe pikkus | 63 cm |
| Õlgade laius | 35 cm |
| Sääre liin | 30 cm |
| Reie joon | 48 cm |
| Jala pikkus | 89 cm |
| Jalade suurus | 22 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 34 kg |































Arvustused
Ülevaateid veel pole.