Dockgalleri
Dockans mått
| Material | Full silikon |
| Höjd | 169 cm |
| Bröst | 80 cm |
| Under bröstet | 67 cm |
| Midja | 57 cm |
| Höft | 90 cm |
| Armlängd | 63 cm |
| Axel bredd | 35 cm |
| Kalvlinje | 30 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlängd | 89 cm |
| Fötter Storlek | 22 cm |
| Oralt djup (endast mjukt huvud) | 12 cm |
| Vaginalt djup | 18 cm |
| Analt djup | 16 cm |
| Nettovikt | 34 kg |































Recensioner
Det finns inga recensioner ännu.