Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 169 cm |
| Bryst | 80 cm |
| Under brystet | 67 cm |
| Midje | 57 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Armlengde | 63 cm |
| Skulderbredde | 35 cm |
| Kalvelinje | 30 cm |
| Lårlinje | 48 cm |
| Benlengde | 89 cm |
| Føttstørrelse | 22 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 34 kg |































Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.