Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 169см |
| Гърди | 80 см |
| Под гърдите | 67см |
| талия | 57см |
| Хип | 90 см |
| На една ръка разстояние | 63см |
| Ширина на раменете | 35 см |
| Линия на прасеца | 30см |
| Линия на бедрото | 48см |
| Дължина на крака | 89см |
| Размер на краката | 22 см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |
| Нето тегло | 34 кг |































Отзиви
Все още няма отзиви.