Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 167 cm |
| Rind | 84 cm |
| Rindade all | 67 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Hip | 90 cm |
| Käe pikkus | 70 cm |
| Õlgade laius | 33 cm |
| Sääre liin | 28 cm |
| Reie joon | 50 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Jalade suurus | 23 cm |
| Suu sügavus (ainult pehme pea) | 12 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 30.5kg |



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.