Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 167 cm |
| Prsa | 84 cm |
| Pod prsy | 67 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 90 cm |
| Délka paže | 70 cm |
| Šíře ramen | 33 cm |
| Lýtková linie | 28 cm |
| Stehenní linie | 50 cm |
| Délka nohy | 87 cm |
| Velikost nohou | 23 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 30.5kg |



























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.