Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 167 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 67 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Armlængde | 70 cm |
| Skulder bredde | 33 cm |
| Kalvelinje | 28 cm |
| Lårlinje | 50 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Fodstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 30.5kg |



























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.