Galéria bábik
Rozmery bábiky
| Materiál | Plný silikón |
| Výška | 183cm |
| Weight | 55 kg |
| Rameno | 55 cm |
| poprsia | 114cm |
| Lower Bust | 101 cm |
| Pás | 82 cm |
| Bedro | 97 cm |
| Arm | 61 cm |
| Ruka | 17 cm |
| Leg | 104 cm |
| Noha | 25 cm |
O bábike
- V priebehu rokov sme dodali veľa kvalitných a efektívnych sexuálnych bábik. Naše služby poskytujú uspokojenie, o ktorom by si človek myslel, že je za hranicou mysliteľnosti. Naše produkty sú 100% dobré a náš platobný systém je flexibilný so systémom záruky vrátenia peňazí na naše sexuálne bábiky.
- Naše realistické milostné bábiky sa dodávajú vo všetkých odtieňoch za prijateľné ceny, vynikajúce dodanie produktov, ktoré je bez stresu a flexibilné.
- Produkty RenoDoll je možné overiť na všetkých fórach pre bábiky. Môžeme sa pochváliť vynikajúcimi a povzbudivými recenziami produktov, najlepším päťhviezdičkovým hodnotením a recenziami a ani jednou negatívnou recenziou, čo vás ešte viac uisťuje o maximálnej kvalite, ktorú naše produkty prinášajú.
- Sme mimoriadne efektívny tím. Naše režijné náklady sú nízke, čo vám pri nákupe u nás pomáha míňať menej za kvalitné sexuálne bábiky.
- Môžeme sa tiež pochváliť vynikajúcim zákazníckym servisom. Náš ochotný tím je vždy pripravený počúvať a poskytnúť potrebné a pracovať na spätnej väzbe od našich zákazníkov. Naši zákazníci sú našou najvyššou prioritou a tvrdo pracujeme na tom, aby bol každý zákazník spokojný a dostal to najlepšie, čo si zaslúži.
Viac informácií
Skeleton Show od WM Dolls



























Recenzie
Zatiaľ tu nie sú žiadne recenzie.