Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 163cm |
| Pełny biust | 85cm |
| Pod biustem | 65cm |
| Talia | 59cm |
| Biodra | 93cm |
| Szerokość ramienia | 35cm |
| Długość ramienia | 66cm |
| Inseam Length | 76cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 15cm |
| Głębokość jamy ustnej | 18cm |
| Weight | 29 kg |






























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.