Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 163 cm |
| Bust plin | 85 cm |
| Sub bust | 65 cm |
| Talie | 59 cm |
| Șolduri | 93 cm |
| Lățimea umărului | 35 cm |
| Lungimea brațului | 66 cm |
| Inseam Length | 76 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 15 cm |
| Profunzime orală | 18 cm |
| Weight | 29 kg |






























Recenzii
Nu există recenzii încă.