Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 163 cm |
| Plné poprsí | 85 cm |
| Pod poprsím | 65 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 93 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Délka paže | 66 cm |
| Inseam Length | 76 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Ústní hloubka | 18 cm |
| Weight | 29 kg |






























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.