Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 167 cm |
| Plné poprsí | 83 cm |
| Pod poprsím | 67 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 98 cm |
| Šíře ramen | 39 cm |
| Délka paže | 69 cm |
| Inseam Length | 80 cm |
| Délka chodidla | 23 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
| Ústní hloubka | 18 cm |
| Weight | 30.5kg |

























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.