Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus z TPE |
| Wysokość | 161cm |
| Pierś | 110cm |
| Talia | 80cm |
| Biodro | 115cm |
| Długość nóg | 79cm |
| Długość ramienia | 60cm |
| Długość stopy | 22cm |
| Waga netto | 62 kg |
| Głębokość jamy ustnej | Niedostępne |
| Głębokość pochwy | 17cm |
| Głębokość analna | 16cm |





























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.