Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 161 cm |
| Sânul | 110 cm |
| Talie | 80 cm |
| Şold | 115 cm |
| Lungimea piciorului | 79 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 22 cm |
| Greutate netă | 62 kg |
| Profunzime orală | Nu este disponibil |
| Adâncimea vaginală | 17 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |





























Recenzii
Nu există recenzii încă.