Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Silikoninė galvutė + TPE korpusas |
| Aukštis | 161 cm |
| Krūtinė | 110 cm |
| Juosmuo | 80 cm |
| Klubas | 115 cm |
| Kojos ilgis | 79 cm |
| Rankos ilgis | 60 cm |
| Pėdos ilgis | 22 cm |
| Grynas svoris | 62 kg |
| Burnos gylis | Nepasiekiamas |
| Makšties gylis | 17 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |





























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.