Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 161см |
| Гърди | 110см |
| талия | 80 см |
| Хип | 115см |
| Дължина на крака | 79 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Нето тегло | 62 кг |
| Орална дълбочина | Не е наличен |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16см |





























Отзиви
Все още няма отзиви.