Galerija lutaka
Dimenzije lutke
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 167 cm |
| Grudi | 84 cm |
| Ispod grudi | 67 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 90 cm |
| Duljina ruke | 70 cm |
| Širina ramena | 33 cm |
| Teleća linija | 28 cm |
| Linija bedara | 50 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 30.5kg |



























Recenzije
Još nema recenzija.