Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 164см |
| Гърди | 90 см |
| талия | 62см |
| Хип | 105 см |
| Рамо | 39см |
| Дължина на крака | 82 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Нето тегло | 43 кг |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |

























Отзиви
Все още няма отзиви.