Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 163см |
| Гърди | 85 см |
| талия | 56см |
| Хип | 90 см |
| Рамо | 37см |
| Дължина на крака | 82 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 20см |
| Нето тегло | 40 кг |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |
































Отзиви
Все още няма отзиви.