Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Cap din silicon + corp TPE |
| Înălţime | 164 cm |
| Sânul | 90 cm |
| Talie | 62 cm |
| Şold | 105 cm |
| Umăr | 39 cm |
| Lungimea piciorului | 82 cm |
| Lungimea brațului | 60 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 43 kg |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |

























Recenzii
Nu există recenzii încă.