Dukkegalleri
Dukkedimensjoner
| Materiale | Full silikon |
| Høyde | 167 cm |
| Bryst | 84 cm |
| Under brystet | 67 cm |
| Midje | 55 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Armlengde | 70 cm |
| Skulderbredde | 33 cm |
| Kalvelinje | 28 cm |
| Lårlinje | 50 cm |
| Benlengde | 87 cm |
| Føttstørrelse | 23 cm |
| Oral dybde (kun mykt hode) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Netto vekt | 30.5kg |



























Anmeldelser
Det er ingen anmeldelser ennå.