Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 162 cm |
| Krūtinė | 78 cm |
| Po krūtine | 68 cm |
| Juosmuo | 63 cm |
| Klubas | 99 cm |
| Rankos ilgis | 52 cm |
| Pečių plotis | 30 cm |
| Kojos ilgis | 87 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 38 kg |




























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.