Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 169 cm |
| Krūtinė | 80 cm |
| Po krūtine | 67 cm |
| Juosmuo | 57 cm |
| Klubas | 90 cm |
| Rankos ilgis | 63 cm |
| Pečių plotis | 35 cm |
| Blauzdos linija | 30 cm |
| Šlaunų linija | 48 cm |
| Kojos ilgis | 89 cm |
| Pėdų dydis | 22 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 34 kg |





















Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.