Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 162 cm |
| Täysi rintakuva | 85 cm |
| Rinnan alla | 66 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Lonkat | 101 cm |
| Hartianleveys | 35 cm |
| Käden pituus | 70 cm |
| Inseam Length | 73 cm |
| Jalan pituus | 23 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 18 cm |
| Weight | 29 kg |



























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.