Nukugalerii
Nuku mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 87 cm |
| Rindade all | 71 cm |
| Vöökoht | 63 cm |
| Hip | 105 cm |
| Käe pikkus | 52 cm |
| Õlgade laius | 40 cm |
| Sääre liin | 32 cm |
| Reie joon | 59 cm |
| Jala pikkus | 87 cm |
| Jalade suurus | 25 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 46 kg |



























Arvustused
Ülevaateid veel pole.