Nukke galleria
Nuken mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 170 cm |
| Rinta | 87 cm |
| Rintojen alla | 71 cm |
| Vyötärö | 63 cm |
| Hip | 105 cm |
| Käden pituus | 52 cm |
| Hartianleveys | 40 cm |
| Pohkeen linja | 32 cm |
| Reiden linja | 59 cm |
| Jalan pituus | 87 cm |
| Jalkojen koko | 25 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 46 kg |



























Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole.