Galerija lutk
Dimenzije lutke
| Material | Poln silikon |
| Višina | 170 cm |
| Prsi | 87 cm |
| Pod prsmi | 71 cm |
| Pas | 63 cm |
| Kolk | 105 cm |
| Dolžina roke | 52 cm |
| Širina ramen | 40 cm |
| Telečja linija | 32 cm |
| Linija stegna | 59 cm |
| Dolžina noge | 87 cm |
| Velikost stopal | 25 cm |
| Vaginalna globina | 18 cm |
| Analna globina | 16 cm |
| Neto teža | 46 kg |



























Ocene
Ni še nobene ocene.