Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | Пълен силикон |
| Височина | 159см |
| Гърди | 82 см |
| Под гърдите | 59см |
| талия | 58 см |
| Хип | 94см |
| На една ръка разстояние | 49см |
| Ширина на раменете | 30см |
| Линия на бедрото | 52 см |
| Дължина на крака | 92см |
| Размер на краката | 21 см |
| Орална дълбочина (само мека глава) | 12см |
| Вагинална дълбочина | 18см |
| Анална дълбочина | 16см |
| Нето тегло | 33.7kg |























Отзиви
Все още няма отзиви.