Galerie panenek
Rozměry panenky
| Materiál | Plný silikon |
| Výška | 159 cm |
| Prsa | 82 cm |
| Pod prsy | 59 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 94 cm |
| Délka paže | 49 cm |
| Šíře ramen | 30 cm |
| Stehenní linie | 52 cm |
| Délka nohy | 92 cm |
| Velikost nohou | 21 cm |
| Hloubka úst (pouze měkká hlava) | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 33.7kg |























Recenze
Zatím nejsou žádné recenze.