Lėlių galerija
Lėlės matmenys
| Medžiaga | Pilnas silikonas |
| Aukštis | 159 cm |
| Krūtinė | 82 cm |
| Po krūtine | 59 cm |
| Juosmuo | 58 cm |
| Klubas | 94 cm |
| Rankos ilgis | 49 cm |
| Pečių plotis | 30 cm |
| Šlaunų linija | 52 cm |
| Kojos ilgis | 92 cm |
| Pėdų dydis | 21 cm |
| Burnos gylis (tik minkšta galva) | 12 cm |
| Makšties gylis | 18 cm |
| Analinis gylis | 16 cm |
| Grynas svoris | 33.7kg |























Atsiliepimai
Kol kas atsiliepimų nėra.