Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 159 cm |
| Sânul | 82 cm |
| Sub sân | 59 cm |
| Talie | 58 cm |
| Şold | 94 cm |
| Lungimea brațului | 49 cm |
| Latimea umerilor | 30 cm |
| Linia coapsei | 52 cm |
| Lungimea piciorului | 92 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 21 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 33.7kg |























Recenzii
Nu există recenzii încă.