Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | TPE |
| Височина | 162см |
| Гърди | 96см |
| талия | 55 см |
| Хип | 98см |
| Рамо | 38см |
| Дължина на крака | 77см |
| На една ръка разстояние | 65 см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Нето тегло | 42 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |


















Отзиви
Все още няма отзиви.