Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 169 cm |
| Sânul | 80 cm |
| Sub sân | 67 cm |
| Talie | 57 cm |
| Şold | 90 cm |
| Lungimea brațului | 63 cm |
| Latimea umerilor | 35 cm |
| Linia gambei | 30 cm |
| Linia coapsei | 48 cm |
| Lungimea piciorului | 89 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 22 cm |
| Adâncimea orală (numai capul moale) | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 34 kg |































Recenzii
Nu există recenzii încă.