Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Pełny silikon |
| Wysokość | 170cm |
| Pierś | 87cm |
| Pod piersią | 71cm |
| Talia | 63cm |
| Biodro | 105cm |
| Długość ramienia | 52cm |
| Szerokość ramienia | 40cm |
| Linia łydki | 32cm |
| Linia uda | 59cm |
| Długość nóg | 87cm |
| Rozmiar stopy | 25cm |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |
| Waga netto | 46 kg |



























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.