Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 87 cm |
| Sub sân | 71 cm |
| Talie | 63 cm |
| Şold | 105 cm |
| Lungimea brațului | 52 cm |
| Latimea umerilor | 40 cm |
| Linia gambei | 32 cm |
| Linia coapsei | 59 cm |
| Lungimea piciorului | 87 cm |
| Dimensiunea picioarelor | 25 cm |
| Adâncimea vaginală | 18 cm |
| Adâncimea anală | 16 cm |
| Greutate netă | 46 kg |



























Recenzii
Nu există recenzii încă.