Dukkegalleri
Dukke dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 170 cm |
| Bryst | 87 cm |
| Under brystet | 71 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 105 cm |
| Armlængde | 52 cm |
| Skulder bredde | 40 cm |
| Kalvelinje | 32 cm |
| Lårlinje | 59 cm |
| Benlængde | 87 cm |
| Fodstørrelse | 25 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 46 kg |



























Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.