Galeria lalek
Wymiary lalki
| Materiał | Głowica silikonowa + korpus z TPE |
| Wysokość | 159cm |
| Linia piersi | 82cm |
| Linia talii | 53cm |
| Linia bioder | 94cm |
| Długość ramienia | 66cm |
| Szerokość ramienia | 33cm |
| Linia łydki | 31cm |
| Linia uda | 51cm |
| Długość nóg | 85cm |
| Rozmiar stopy | 21cm |
| Waga netto | 37 kg |
| Głębokość pochwy | 18cm |
| Głębokość analna | 16cm |



























Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji.