Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Siliconen kop + TPE-lichaam |
| Hoogte | 159cm |
| Borstlijn | 82cm |
| Taillelijn | 53cm |
| Heuplijn | 94cm |
| Arm lengte | 66cm |
| Schouder breedte | 33cm |
| Kalfslijn | 31cm |
| Dijlijn | 51cm |
| Been lengte | 85cm |
| Voeten Maat | 21cm |
| Netto gewicht | 37kg |
| Vagina Diepte | 18cm |
| Anale diepte | 16cm |



























Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.