Галерия за кукли
Размери на куклата
| Материал | TPE |
| Височина | 170см |
| Гърди | 74см |
| талия | 61см |
| Хип | 93см |
| Рамо | 30см |
| Дължина на крака | 80 см |
| На една ръка разстояние | 61см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Нето тегло | 41 кг |
| Орална дълбочина | 12см |
| Вагинална дълбочина | 22 см |
| Анална дълбочина | 18см |























Отзиви
Все още няма отзиви.