Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | TPE |
| Înălţime | 170 cm |
| Sânul | 74 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 93 cm |
| Umăr | 30 cm |
| Lungimea piciorului | 80 cm |
| Lungimea brațului | 61 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Greutate netă | 41 kg |
| Profunzime orală | 12 cm |
| Adâncimea vaginală | 22 cm |
| Adâncimea anală | 18 cm |























Recenzii
Nu există recenzii încă.