Galeria Păpușilor
Dimensiunile păpușii
| Material | Silicon complet |
| Înălţime | 165 cm |
| Sânul | 86 cm |
| Sub bust | 69 cm |
| Talie | 61 cm |
| Şold | 92 cm |
| Lungimea brațului | 67 cm |
| Leg Legnth | 78 cm |
| Lungimea piciorului | 21 cm |
| Adâncimea vaginului | 18 cm |
| Adâncimea anusului | 15 cm |
| Greutate netă | 36.5kg |






















Recenzii
Nu există recenzii încă.