Poppen Galerij
Afmetingen pop
| Materiaal | Volledig siliconen |
| Hoogte | 180cm |
| Netto gewicht | 53 kg |
| Borstbeeld | 98cm |
| Taille | 76 cm |
| Heup | 96cm |
| Arm | 78cm |
| Schouder | 44 cm |
| Been lengte | 98cm |
| Voet lengte | 26 cm |
| Orale diepte | Niet beschikbaar |
| Anale diepte | 20cm |
| Zachte penis | 10 cm (lengte) * 4,5 cm (omtrek) |
| Harde penis | 18 cm (lengte) * 5 cm (omtrek) |
















Recensies
Er zijn nog geen beoordelingen.